Datum, tijd en locatie
Op dinsdag 22 april aanstaande zal voor de 16e keer een bijeenkomst Deskundigheidsbevordering Hemovigilantie plaatsvinden. Dit keer zijn we welkom in het mooie Sittard, in het Zuijderland.
De ontvangst vindt plaats vanaf 9:30 uur en de aanvang van het programma is om 10:00 uur. De dag wordt afgerond om 16:00 uur.
Kosten en lunch
Er zijn geen kosten verbonden aan deelname aan deze deskundigheidsbevordering. De lunch wordt ons aangeboden door het Zuijderland. Dieetwensen kunnen bij de inschrijving aangegeven worden.
Programma
Het betreft ook dit keer weer een ijzersterk programma, met als overkoepelend thema de triggers rondom bloedtransfusie en OK’s, met een uitstapje naar ijzerinfusies.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
• Inzichtelijkheid kruisbloed en irregulaire antistoffen in de verschillende EPD’s,
• “goed voorbereid naar OK”, wanneer kruisbloed en hoe is dit geregeld,
• Retrospectief onderzoek naar de indicatiestelling van bloedtransfusies en
• Keuzes rondom ijzerinfusies versus bloedtransfusies.
Uiteraard zullen we ook voldoende tijd in het programma vrij houden om je collega-hemovigilantie medewerkers/functionarissen te spreken.
Voorwaarden van inschrijving
• U bent lid van de NVB.
• Inschrijving uitsluitend via de website van de NVB, deze is persoonsgebonden en niet overdraagbaar.
• De inschrijving sluit op dinsdag 15 april 2025.
Aanmelden
U kunt zich hier aanmelden. Na aanmelding ontvang u aanvullende informatie over de bijeenkomst.
Vriendelijke groet,
de werkgroep Deskundigheidsbevordering Hemovigilantie
Suzan Backes
Annelies de Boer
Uchenna Afolabi
Yvonne van der Iest
Gerda van Grootveld
Manon Klein Douwel